A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widać to co rzekomo piszesz lub nie piszesz musiało kogoś zaboleć a że teraz za byle słowa do tłumaczeń wzywają to nie ma co się dziwić. Masz jakąs przeszłość a la polityczną, namiętnie bawisz się w na fb w "wymiane poglądów" więc kogoś coś zabolało z rządu i teraz masz, tlumacz się ale poglądy; -D dla niektórych taka akcja abw to woda na młyn; )
zamordyzm w czystej postaci.
Jeszcze 20 miesięcy i Lewica, PSL, Polska 2050 znikną z Sejmu. POwcy przejdą do opozycji. A PiS z Konfederacją przejmą władzę w Polsce
Kurcze, a jednak służby sprawnie działają. Ciekawe czy np. uda im sie w końcu ustalić kto zniszczył elewację katedry po katastrofie w Smoleńsku. Tyle lat minęło, a tu nadal nic.
Towarzysze portelowcy na pasku tuska dbacie jednym słowem o nas blokując szczere wpisy o tuskanach.
prędzej piekło zamarznie a wróble będa po 5 kg ważyły niż cpis wróci do władzy-nigdy wiecej tych nieudaczników
A gdzie jest ABW, gdy Polacy nawołują w komentarzach do napaści zbrojnej na Rosję?
Pomarzyć możesz!!!!
Jak za PRL
mam nadzieję, że zabrali mu paszport na wszelki wypadek