UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trochę już żyje w tym chorym kraju i jeszcze niedawno pamiętam jak ścigali i karali za negatywne wyypowiedzi i działania wobec Ruskich. Sam o mało nie wyleciałem ze szkoły za domalowanie korony na godle Polski i hasła preciw komunie a teraz karają i ścigają za pozytywne wpisy o Ruskich. Twierdze z całą stanowczością że kiedyś było i tak zdecydowanie więcej wolności pod każdym względem niż obecnie. Potem się dziwią że młodzież ucieka za granice jak tu się nie da żyć.