A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wstyd dla wcisly, missana, PO i Elbląga
Dlaczego w Pasłęku, a nie w Elblągu ?
W Elblągu za to mają tytuły Collegium Tumanum
W Elblongu jest POrt zatrudnia - 4 osoby bo PO co więcej ?
A w Elblągu najlepsza działka w województwie na sklepy super działka po Fali brak chętnych Ręce opadają
Co by nie zrobił w tym mieście to zawsze będzie, ie nie zadowolenie. Miasto na wymarcie. Kto młody oraz mądrzejszy to ucieka tam gdzie tętni życie, tu niestety ale obraz na wymarciu.
Boli pan Śliwka bo jest aktywnym politykiem w odróżnieniu od reszty towarzystwa z wszystkich opcji. Poseł PSL czy specjalista od term przyjadą do Elbląga przed wyborami. Zdecydowanie wolę pana Śliwka.
A Elbląg zapadł w drzemkę zimową byle do wiosny