51
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wstyd dla wcisly, missana, PO i Elbląga
Władza tuczy (2026.02.03)

info

7  
  8
Dlaczego w Pasłęku, a nie w Elblągu ?
(2026.02.03)

info

8  
  1
W Elblągu za to mają tytuły Collegium Tumanum
(2026.02.03)
W Elblongu jest POrt zatrudnia - 4 osoby bo PO co więcej ?
(2026.02.03)

info

5  
  3
A w Elblągu najlepsza działka w województwie na sklepy super działka po Fali brak chętnych Ręce opadają
Qwe (2026.02.03)

info

5  
  0
Rok wa
Jak myślicie? (2026.02.04)

info

0  
  0
Już niedlugo
Jak myślicie? (2026.02.04)

info

0  
  1
Co by nie zrobił w tym mieście to zawsze będzie, ie nie zadowolenie. Miasto na wymarcie. Kto młody oraz mądrzejszy to ucieka tam gdzie tętni życie, tu niestety ale obraz na wymarciu.
Realia (2026.02.04)

info

3  
  0
Boli pan Śliwka bo jest aktywnym politykiem w odróżnieniu od reszty towarzystwa z wszystkich opcji. Poseł PSL czy specjalista od term przyjadą do Elbląga przed wyborami. Zdecydowanie wolę pana Śliwka.
bra (2026.02.04)
A Elbląg zapadł w drzemkę zimową byle do wiosny
(2026.02.04)

info

1  
  0