UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co by nie zrobił w tym mieście to zawsze będzie, ie nie zadowolenie. Miasto na wymarcie. Kto młody oraz mądrzejszy to ucieka tam gdzie tętni życie, tu niestety ale obraz na wymarciu.
Realia
Co by nie zrobił w tym mieście to zawsze będzie, ie nie zadowolenie. Miasto na wymarcie. Kto młody oraz mądrzejszy to ucieka tam gdzie tętni życie, tu niestety ale obraz na wymarciu.
Realia