UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co by nie zrobił w tym mieście to zawsze będzie, ie nie zadowolenie. Miasto na wymarcie. Kto młody oraz mądrzejszy to ucieka tam gdzie tętni życie, tu niestety ale obraz na wymarciu.

Realia

Anuluj