UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Boli pan Śliwka bo jest aktywnym politykiem w odróżnieniu od reszty towarzystwa z wszystkich opcji. Poseł PSL czy specjalista od term przyjadą do Elbląga przed wyborami. Zdecydowanie wolę pana Śliwka.

bra

Anuluj