51
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
N a terenie Fali mogłaby powstać stocznia jachtowa albo w budynku po Maagu
(2026.02.04)

info

1  
  0
do @jak myślicie - naiwny jesteś jeszcze, może młody; ] wydaje ci się wciąż, że jakieś powiązania służb, epsztejnów i innych agentów mają jakieś partyjne kolory; D... może zacznij grać w szachy czy jakieś strategie - trochę może umysł się otworzy na geopolitykę przy okazji :)... a tak szkoda spamować trefnym memem... co do religii i g.. cicieli - ten proceder także odbywa się wszędzie i w każdej organizacji - w partii, wojsku, policji, przedszkolu... i nierzadko jest tak, iż ludzie dotknięci tą "przypadłością" sami pchają się do instytucji, które umożliwiają im np. kontakt z dziećmi - na Zachodzie teraz dla odmiany jest masa skandali z wszelakimi tęczowymi drag-qeen robiących "edukację" w przedszkolach, szkołach... póki co zręcznie zamiatanych pod dywan.
WolneMedia.pl (2026.02.04)

info

1  
  0
kurka, ciekawe czy warto kupić teraz akcji Cognor'a... jest raczej tanio (?), mieli teraz jakoś otwierać nową hutę w Siemianowicach... ciekawe...
2084 (2026.02.04)

info

1  
  0
@bra - Aha Śliwka zawinął torbę po wyborach i tyle do widzieli...
(2026.02.04)
@jak myślicie to we Fromborku na pewnym oddziale jest dostęp do neta ?
hrabia_George (2026.02.04)

info

1  
  0
Do nowych fabryk potrzeba ludzi a kto będzie pracował u elbląskiego meblowego monopolisty ?
Ojeufdf (2026.02.04)

info

1  
  2
Pusto głovie
Elgo zo (2026.02.05)
Śliwka ma tyle z tym wspólnego co z budową wieży Eifla
Elblazanin 2 (2026.02.06)
Ale w Elblągu też powstaje miejsca pracy np Piri Piri ha ha
(2026.02.07)

info

0  
  0
No cóż szkoda, że nie w Elblągu, tu brakuje inwestorów dla pozyskania nowych miejsc pracy przecież. Mamy przeróżne departamenty, inwestycji, stosunków międzynarodowych, mamy strefę ekonomiczną, port, ale firma z jakiś powodów wybrała Pasłęk. To nawet dziwne się wydaje.
(2026.02.08)

info

2  
  0