UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nasz złom sprzedajemy niemcom?, acha a od nich mamy cały śmietnik, beczki z toksynami, opony I wszystko co nas zatruwa w tych pożarach, kto to wszystko wpuszcza?
Why ???
To nasz złom sprzedajemy niemcom?, acha a od nich mamy cały śmietnik, beczki z toksynami, opony I wszystko co nas zatruwa w tych pożarach, kto to wszystko wpuszcza?
Why ???