UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nasz złom sprzedajemy niemcom?, acha a od nich mamy cały śmietnik, beczki z toksynami, opony I wszystko co nas zatruwa w tych pożarach, kto to wszystko wpuszcza?

Why ???

Anuluj