Wybrany wątek opinii
To nasz złom sprzedajemy niemcom?, acha a od nich mamy cały śmietnik, beczki z toksynami, opony I wszystko co nas zatruwa w tych pożarach, kto to wszystko wpuszcza?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Do moderacji
Odpowiedz
8
0