UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

5 listopada 2003 "Jan Paweł II przyjął na audiencji prezydenta Rosji Władimira Putina. Była to już druga wizyta rosyjskiego przywódcy u papieża, poprzednia odbyła się w czerwcu 2000 roku". Dlaczego nie napiszesz że bestia też chciał dialogu ? Dlaczego nie napisałeś że brat kaczora też chciał dialogu ściskając się z Ławrowem ?

Hipokryta jesteś

Anuluj