UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
5 listopada 2003 "Jan Paweł II przyjął na audiencji prezydenta Rosji Władimira Putina. Była to już druga wizyta rosyjskiego przywódcy u papieża, poprzednia odbyła się w czerwcu 2000 roku". Dlaczego nie napiszesz że bestia też chciał dialogu ? Dlaczego nie napisałeś że brat kaczora też chciał dialogu ściskając się z Ławrowem ?
Hipokryta jesteś