UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym kraju małe firmy usługowe ledwo stać zapłacić ZUS (2200zł) a co dopiero jeszcze parę tysięcy za lokal, energię, ,ogrzewanie, pracownika. O jakich usługach jest mowa- w centrum lokale pustoszeją, a tu będzie inaczej?Ja, na bielanach zamknąłem działalność 2 lata temu po podwyżkach podatku od nieruchomości który jest trzydziestokrotnie większy niż za dom mieszkalny a wczoraj przyszedł do mnie listonosz z Olsztyna z opłatami za nieruchomości. Z tego miasta wszyscy wyjeżdżają, łącznie z Maag Geear (wczorajszy artykuł), paliwa droższego nie widziałem w promieniu 200km, szkoda gadać

usługodawca w upadłości