UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
3 raz nie ma chętnych, to trzeba obciąć pensję dla gościa, który nie potrafi tego wycenić.
Elbląski realista.
3 raz nie ma chętnych, to trzeba obciąć pensję dla gościa, który nie potrafi tego wycenić.
Elbląski realista.