UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

UŚMIECHAJCIE SIĘ BRYGADA : ) Przynajmniej macie aqua park ez zadaszenia działający 3 tygodnie w roku : ) ( o ile nie pada :) ) Elbląg to jedno wielkie SANATORIUM !

RALFJONY

Anuluj