UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
UŚMIECHAJCIE SIĘ BRYGADA : ) Przynajmniej macie aqua park ez zadaszenia działający 3 tygodnie w roku : ) ( o ile nie pada :) ) Elbląg to jedno wielkie SANATORIUM !
RALFJONY
UŚMIECHAJCIE SIĘ BRYGADA : ) Przynajmniej macie aqua park ez zadaszenia działający 3 tygodnie w roku : ) ( o ile nie pada :) ) Elbląg to jedno wielkie SANATORIUM !
RALFJONY