UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@sąsiad z góry - Tam na halach pracują ludzie którzy albo odliczają do emerytury 2-5 lat albo ci co zostało im 25-35 lat do niej. Oczywiście najbardziej szkoda by było tej niewymienionej grupy pomiędzy. Ludzie wiedzą że będą mieli dołożone kolejne obowiązki tylko dlatego że niektóre jednostki będą się wykazywać na siłę chociażby z absurdalnymi pomysłami do samego końca aby jak nawiecej ugrać dla sobie... Taka natura ludzka.
Jeffrey