63
01.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@........ - Martwcie się o Dzieci a co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą w raki mróz na dworzu pracować?????
(2026.02.03)
Martwicie się według was o biedne dzieci a co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą w taki mróz pracować na dworze?!!!!!
(2026.02.03)

info

1  
  0
aleś ty głupi
(2026.02.03)