A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@........ - Martwcie się o Dzieci a co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą w raki mróz na dworzu pracować?????
Martwicie się według was o biedne dzieci a co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą w taki mróz pracować na dworze?!!!!!
aleś ty głupi