UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Martwicie się według was o biedne dzieci a co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą w taki mróz pracować na dworze?!!!!!
Martwicie się według was o biedne dzieci a co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą w taki mróz pracować na dworze?!!!!!