UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na każdym kroku widać kto rządzi w tym mieście. Teraz tylko czekam na koksowniki. W latach 80 przy nich stali i z ostrą amunicją szli na ludzi teraz kierują tym miastem. No czerwoni, kiedy koksowniki? Czy ludzie wreszcie się obudzą ?