UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moi nic nie dostali, nie doczekali się - takie to państwo. O takich, co z Torunia to pamiętają, chyba za jakieś obietnice - nieważne jaka opcja.
A moi nic nie dostali, nie doczekali się - takie to państwo. O takich, co z Torunia to pamiętają, chyba za jakieś obietnice - nieważne jaka opcja.