UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nieodparte wrażenie nie poparte faktami, że w Elbląskim Sądzie Okręgowym ludzie wydający wyroki w sprawach gdzie ktoś stracił życie są pod wpływem jakiegoś środka sprawiającego, że poruszają się po orbicie i to chyba Jowisza.... Dwa lata temu pobity i zostawiony człowiek umarł na chodniku, a ci lewiatanie w uzasadnieniu podali, że zmarł ze stresu.... Teraz facet przerabia broń na ostrą ( po co?) a lewiatani stwierdzają, że nie tego chciał zabić... To kogo chciał? Pytanie jest takie, czy ktoś wreszcie zrobi porządek z tą, ,kastą ".