UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może w ramach dbania o miasto ktoś zająłby się problemem psich kup? Parki i trakty spacerowo-rowerowe zafajdane na gęsto. Na 15-20 właścicieli zbiera 1! Słownie jeden! Dlaczego od lat nikt nie zajmuje się tym problemem w mieście. Piszę jako ten 1 zbierający po własnym psie.

Zbierający po własnym psie.