UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może w ramach dbania o miasto ktoś zająłby się problemem psich kup? Parki i trakty spacerowo-rowerowe zafajdane na gęsto. Na 15-20 właścicieli zbiera 1! Słownie jeden! Dlaczego od lat nikt nie zajmuje się tym problemem w mieście. Piszę jako ten 1 zbierający po własnym psie.
Zbierający po własnym psie.