48
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widziałem że "ludzie" W Polsce nawet baterie z AED kradną. Czy tak było też przed 2015 r?
(2026.01.28)

info

1  
  0
Tu jest Polska. Tu pisowcy mają tak lepkie łapy że nawet są gotowi skazać kogoś na śmierć żeby zarobić
S. pis. Eni ludzie (2026.01.28)
I temat dla ludu poszedł i już nie ma śniegu, nie ma lodu, a ceny nie rosną co dzień? Przypominam zakładajcie sprawy o odszkodowania. Nadal miasto nie jest prawidłowo oczyszczane
(2026.01.28)

info

4  
  1
Po 100 godzin społecznych zamaiatac ulice w kamizelkach z napisami ich przewinień to by była najlepsza kara
Elblazaninn (2026.01.28)

info

4  
  1
@S. pis. Eni ludzie - Ciekawe czy ten z pisu który pochwalał zabójstwa na ulicach USA też będzie dumny z tej śmierci?
Ciekawy (2026.01.28)
Ja bym darował, jeden warunek. Niech wskakuje do kanału, nurkuje i wyciąga.
Warunkowo (2026.01.28)
@Warunkowo - Którego kanału?
(2026.01.28)
Ludzie mieszkający w Elblągu nie wiedzą że żyją nad rzeką
Plan się udał (2026.01.28)
@Plan się udał - Ty jesteś lepszy od muranskiego. Ciekawe ile osób traktuje ciebie jako "autorytet"?
(2026.01.29)
zakaz rozmnażania
eyit (2026.01.29)

info

3  
  0