A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Widziałem że "ludzie" W Polsce nawet baterie z AED kradną. Czy tak było też przed 2015 r?
I temat dla ludu poszedł i już nie ma śniegu, nie ma lodu, a ceny nie rosną co dzień? Przypominam zakładajcie sprawy o odszkodowania. Nadal miasto nie jest prawidłowo oczyszczane
Po 100 godzin społecznych zamaiatac ulice w kamizelkach z napisami ich przewinień to by była najlepsza kara
@S. pis. Eni ludzie - Ciekawe czy ten z pisu który pochwalał zabójstwa na ulicach USA też będzie dumny z tej śmierci?
Ja bym darował, jeden warunek. Niech wskakuje do kanału, nurkuje i wyciąga.
@Warunkowo - Którego kanału?
@Plan się udał - Ty jesteś lepszy od muranskiego. Ciekawe ile osób traktuje ciebie jako "autorytet"?
zakaz rozmnażania