UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@S. pis. Eni ludzie - Ciekawe czy ten z pisu który pochwalał zabójstwa na ulicach USA też będzie dumny z tej śmierci?

Ciekawy

Anuluj