A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy to pisało AI, z formy treści wnioskuję
Na szczęście to tylko kratki, a mogło być znacznie gorzej - mogli wpaść na pomysł, że chcą się rozmnożyć!
To nie jest cennik, ale kara. A kary powinny być srogie, żeby odstraszać.
A spotkałaś normalnych ? A kto niszczy figurki Piekarczyka, kto wyłamuje deski z ławek ?
Patrząc na ten "cennik" i to że ktoś napisał że to nie cennik tylko kara odstraszania to wędka piekarczyka która jest notorycznie wykradana na czarnym rynku może osiągać cene mieszkania w Warszawie.
Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość elementów wyceniono na 1500 złotych. To teoria, a jaka w rzeczywistości spotka ich kara, by w przyszłości nie wrzucali wszystkiego napotkanego do rzeki Elbląg łącznie z ludżmi i autami, a ja bym tego nie wykluczał, bo przecież wiemy, że więzienie raczej im nie grozi.
Uważam, że jeżeli wyłowią nie powinni być karani
Jak zwykle dla porządku policja powinna podać narodowość, bo wiek tu o tym nie świadczy.
a pamiętacie jak z kanału malucha czy tam nawet dwa wyłowili ? Może za 100 lat będą się kratką a może dwoma podniecać.
W ich wieku miałem inne formy rozrywki nawet po pijanemu
Za kratki... za kratki.