48
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy to pisało AI, z formy treści wnioskuję
(2026.01.28)

info

1  
  4
Na szczęście to tylko kratki, a mogło być znacznie gorzej - mogli wpaść na pomysł, że chcą się rozmnożyć!
(2026.01.28)

info

11  
  0
To nie jest cennik, ale kara. A kary powinny być srogie, żeby odstraszać.
(2026.01.28)
A spotkałaś normalnych ? A kto niszczy figurki Piekarczyka, kto wyłamuje deski z ławek ?
(2026.01.28)
Patrząc na ten "cennik" i to że ktoś napisał że to nie cennik tylko kara odstraszania to wędka piekarczyka która jest notorycznie wykradana na czarnym rynku może osiągać cene mieszkania w Warszawie.
(2026.01.28)
Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość elementów wyceniono na 1500 złotych. To teoria, a jaka w rzeczywistości spotka ich kara, by w przyszłości nie wrzucali wszystkiego napotkanego do rzeki Elbląg łącznie z ludżmi i autami, a ja bym tego nie wykluczał, bo przecież wiemy, że więzienie raczej im nie grozi.
(2026.01.28)

info

8  
  0
Uważam, że jeżeli wyłowią nie powinni być karani Jak zwykle dla porządku policja powinna podać narodowość, bo wiek tu o tym nie świadczy.
(2026.01.28)

info

2  
  5
a pamiętacie jak z kanału malucha czy tam nawet dwa wyłowili ? Może za 100 lat będą się kratką a może dwoma podniecać.
(2026.01.28)
W ich wieku miałem inne formy rozrywki nawet po pijanemu
Yupi (2026.01.28)
Za kratki... za kratki.
Irek Szaf (2026.01.28)

info

3  
  0