UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I temat dla ludu poszedł i już nie ma śniegu, nie ma lodu, a ceny nie rosną co dzień? Przypominam zakładajcie sprawy o odszkodowania. Nadal miasto nie jest prawidłowo oczyszczane


Anuluj