UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I temat dla ludu poszedł i już nie ma śniegu, nie ma lodu, a ceny nie rosną co dzień? Przypominam zakładajcie sprawy o odszkodowania. Nadal miasto nie jest prawidłowo oczyszczane
I temat dla ludu poszedł i już nie ma śniegu, nie ma lodu, a ceny nie rosną co dzień? Przypominam zakładajcie sprawy o odszkodowania. Nadal miasto nie jest prawidłowo oczyszczane