Wybrany wątek opinii

Ja bym darował, jeden warunek. Niech wskakuje do kanału, nurkuje i wyciąga.
Warunkowo (2026.01.28)
@Warunkowo - Którego kanału?
(2026.01.28)
Ludzie mieszkający w Elblągu nie wiedzą że żyją nad rzeką
Plan się udał (2026.01.28)
@Plan się udał - Ty jesteś lepszy od muranskiego. Ciekawe ile osób traktuje ciebie jako "autorytet"?
(2026.01.29)
@Plan się udał - A masz kratke kanalizacyjną ktorej nazwa nawiązuje kanału, do ktorego jest odprowadzana woda, ? Zawsze sie znajdzie jakis ktos kto dzieli wlos na czworo. Zaraz powiesz ze gesia góra nie jest gesia. I co jeszcze. Fosa przy Bulwarze jest zabudowana betonem i tworzy kanał
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy