Wybrany wątek opinii

To co oni jacyś niedorozwinięci?
(2026.01.28)
A spotkałaś normalnych ? A kto niszczy figurki Piekarczyka, kto wyłamuje deski z ławek ?
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy