A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bozia poskąpiła rozumu tym neandertalom.
Jutro przeczytamy, że milicja złapała przestępców którzy wspólnie i w porozumieniu w ramach zorganizowanej grupy przestępczej przechadzając się po Elbląskim parku dokonali szeregu czynów zabronionych, w tym jeden użył przekleństwa, powiedział: motyla noga, a drugi gangus wydalił plwocinę z otworu paszczowego wprost na wyremontowany chodnik.
Jakoś może bym zrozumiał...15,16 lat ale dorośli ludzie? Nie pojmuje tego a sam jestm nie dużo starszy
Ziomeczek myślał, że sobie zachucha dwie małolatki, a tu wyszło jak wyszło. Zamiast twardy, wyszedł miękki.
19 lat i kobieta? Toć to niedojrzała emocjonalnie dziewczynka. Kobiety dojrzewają dużo później, często dwa razy później.
Brawo policja. Takie dziadostwo i pasożytnictwo tęmpić
O, przepraszam - dzisiaj wiek nie jest wyznacznikiem dorosłości...
Pić, to trzeba umić.
Jeden krzyczy róbta co chceta - no to robią....
Mnie zastanawia cennik jakim się posługują. Na złomie dostaliby może 30 zł, w produkcji hurtowej myśę że max 200 zł a tu wycenili na 1500 zł. Jubiler nawet tyle nie zapłaci gdyby to próbe złota miało. Czemu nie napiszecie że np wartość to 40.000 zł skoro nijak się to ma do realiów? Gdzie znależć taki cennik ?