UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, że jeżeli wyłowią nie powinni być karani Jak zwykle dla porządku policja powinna podać narodowość, bo wiek tu o tym nie świadczy.


Anuluj