UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam, że jeżeli wyłowią nie powinni być karani Jak zwykle dla porządku policja powinna podać narodowość, bo wiek tu o tym nie świadczy.
Uważam, że jeżeli wyłowią nie powinni być karani Jak zwykle dla porządku policja powinna podać narodowość, bo wiek tu o tym nie świadczy.