A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niestety to na wsi są głównie psy na łańcuchach przy budach, a nie w domach. Ciekawe jak Nawrocki z Siedlec traktuje psy, jeżeli je miał, bo nigdy nie pokazywał. , tak jak Kaczyński.
No to im się poprawi.....
Byl już Ksiądz rzeznik który podpalił zwłoki.
Współczuję im trafic do TEGO schroniska :((( katownia
No na szczęście nie wszyscy wierzą w twuska.
pies to Twój przyjaciel na całe swoje psie życie.
No i panują, księga mojżeszowa 1,28