22
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niestety to na wsi są głównie psy na łańcuchach przy budach, a nie w domach. Ciekawe jak Nawrocki z Siedlec traktuje psy, jeżeli je miał, bo nigdy nie pokazywał. , tak jak Kaczyński.
(2026.01.28)

info

6  
  2
No to im się poprawi.....
(2026.01.28)

info

4  
  0
Byl już Ksiądz rzeznik który podpalił zwłoki.
Taki dają przyklad (2026.01.28)
Z tego co wiem to wioskowi są bardzo wierzący
Albo tylko udają (2026.01.28)
Współczuję im trafic do TEGO schroniska :((( katownia
Otozsieciowkatokatownia (2026.01.28)

info

2  
  5
No na szczęście nie wszyscy wierzą w twuska.
(2026.01.28)

info

1  
  3
Wiadomo na kogo właściciel tych psów głosował
(2026.01.28)

info

7  
  2
pies to Twój przyjaciel na całe swoje psie życie.
kater (2026.01.28)

info

5  
  0
@Albo tylko udają - Nienawiść łączy
(2026.01.28)
No i panują, księga mojżeszowa 1,28
niestetyochrzczony (2026.01.29)

info

1  
  1