Porzucone psy trafiły do schroniska

22
28.01.2026
Porzucone psy trafiły do schroniska
Fot. KMP Elbląg
Do dyżurnego elbląskiej Policji 27 stycznia wpłynęła informacja o porzuconych dwóch psach przy drodze k22 w okolicach Jegłownika. Pojechał tam patrol policjantów dzielnicowych z Rewiru III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim.

Na miejscu zastano dwa wyziębione psy, które zostały przekazane pracownikom schroniska OTOZ Animals Elbląg. Policjanci będą ustalać jak zwierzęta znalazły się w tych okolicznościach.

inf. KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Morderca nawet nie zaprowadził do schroniska ? Karma wróci do ciebie psie....
(2026.01.28)
A nie pomyślałeś ślimaku, że może komuś uciekły?
(2026.01.28)
gdyby uciekły to nie pisaliby o "porzuconych" poza tym gdyby "uciekły" to właściciel by chyba je szukał i odebrał ze schroniska...
(2026.01.28)
Może bały się corocznego dobroczynnego światełka
Bezproblemowy (2026.01.28)
Ludzie są coraz gorsi dla siebie i dla zwierząt. Nawet z ambon plują na Polaków
Krajobraz po pisie (2026.01.28)
Święta racja.
Nobody bis (2026.01.28)
Jeden taki religijny w pisie że w internecie napisał że morderstwa których dopuściła się trumpowska brunatna służba to "Hood job"
Zepsuci moralnie (2026.01.28)
Jak można mieć zwierzaka i coś takiego zrobić ? Jak bym miał wywieźć swojego psa lub kota w pola i go tam zostawić to by mi chyba serce pękło. TO JEST NIE DO POMYŚLENIA !
(2026.01.28)
Wracasz do domu - zwierzak biega ci koło nóg cieszy się że wróciłeś czuje się bezpieczny... a tu takie coś. Niektórzy ludzie zamiast serca to mają chyba kamień albo sopel lodu. Kto to wychował takie draństwo.
(2026.01.28)

info

18  
  0
nie da sie zaprowadzic psa do schroniska - schronisko nie przyjmuje psow ktre maja wlasciciela
psieku (2026.01.28)