UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety to na wsi są głównie psy na łańcuchach przy budach, a nie w domach. Ciekawe jak Nawrocki z Siedlec traktuje psy, jeżeli je miał, bo nigdy nie pokazywał. , tak jak Kaczyński.
Niestety to na wsi są głównie psy na łańcuchach przy budach, a nie w domach. Ciekawe jak Nawrocki z Siedlec traktuje psy, jeżeli je miał, bo nigdy nie pokazywał. , tak jak Kaczyński.