A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Duże psy często biegają luzem w okolicach węzła Młynary na drodze S22.Ludzie się boją tam chodzić, a kierowcy często nagle muszą hamować ponieważ psy wchodzą na jezdnię. Właściciel to mieszkaniec domu przy s22 ( najbliższy dom koło tej zatoki).
Mam nadzieję, że policja najpóżniej dziś pojawi się u pana który wypuszcza psy na Berlinkę !!!