Do dyżurnego elbląskiej Policji 27 stycznia wpłynęła informacja o porzuconych dwóch psach przy drodze k22 w okolicach Jegłownika. Pojechał tam patrol policjantów dzielnicowych z Rewiru III Dzielnicowych w Gronowie Elbląskim.
Na miejscu zastano dwa wyziębione psy, które zostały przekazane pracownikom schroniska OTOZ Animals Elbląg. Policjanci będą ustalać jak zwierzęta znalazły się w tych okolicznościach.
Jak można mieć zwierzaka i coś takiego zrobić ? Jak bym miał wywieźć swojego psa lub kota w pola i go tam zostawić to by mi chyba serce pękło. TO JEST NIE DO POMYŚLENIA !
Wracasz do domu - zwierzak biega ci koło nóg cieszy się że wróciłeś czuje się bezpieczny... a tu takie coś. Niektórzy ludzie zamiast serca to mają chyba kamień albo sopel lodu. Kto to wychował takie draństwo.