A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Napisałem dwa pierwsze komentarze i nie spodziewałem się jednoznacznego odbioru bo w tych czasach wszyscy wiemy jak jest, dzięki !!!
Zbrodniarze którzy jeszcze żyją są cały czas na wolności i żyją jak pączki w maśle, a ofiary nigdy nie doczekały się zadośćuczynienia. Precz z komuną!
Kiedyś miałem okazję rozmawiać z jednym człowiekiem, który był ofiarą reperesji w tej sprawie. Nie jestem pewny, ale mógł to być pan Pilarz. W każdym razie był bardzo podobny. Opowiadał mi o torturach stosowanych przez UB, np. siedzienie na odwróconym taborecie.
@Taki miksik - Cenne informacje. Dzięki.