UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś miałem okazję rozmawiać z jednym człowiekiem, który był ofiarą reperesji w tej sprawie. Nie jestem pewny, ale mógł to być pan Pilarz. W każdym razie był bardzo podobny. Opowiadał mi o torturach stosowanych przez UB, np. siedzienie na odwróconym taborecie.

inżynier