UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zbrodniarze którzy jeszcze żyją są cały czas na wolności i żyją jak pączki w maśle, a ofiary nigdy nie doczekały się zadośćuczynienia. Precz z komuną!
Zbrodniarze którzy jeszcze żyją są cały czas na wolności i żyją jak pączki w maśle, a ofiary nigdy nie doczekały się zadośćuczynienia. Precz z komuną!