UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zbrodniarze którzy jeszcze żyją są cały czas na wolności i żyją jak pączki w maśle, a ofiary nigdy nie doczekały się zadośćuczynienia. Precz z komuną!


Anuluj