UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś miałem okazję rozmawiać z jednym człowiekiem, który był ofiarą reperesji w tej sprawie. Nie jestem pewny, ale mógł to być pan Pilarz. W każdym razie był bardzo podobny. Opowiadał mi o torturach stosowanych przez UB, np. siedzienie na odwróconym taborecie.
inżynier