UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@portel. pl Nie macie chyba już o czym pisać, skoro takie rzeczy trafiają na główną stronę. Co ma na celu taki artykuł? Podniesienie morali elbląskiej Policji która jest nieudolna w swoich działaniach czy może chylenie czoła wyrokom wydanym przez tutejszy sąd? Kontrola drogowa? Przecież ów obywatel nie był w ruchu w chwili interwencji. Brakuje tylko informacji o pijanym świadku na podstawie którego zostały postawione zarzuty..

Make El-black great again!