Wybrany wątek opinii

@portel. pl Nie macie chyba już o czym pisać, skoro takie rzeczy trafiają na główną stronę. Co ma na celu taki artykuł? Podniesienie morali elbląskiej Policji która jest nieudolna w swoich działaniach czy może chylenie czoła wyrokom wydanym przez tutejszy sąd? Kontrola drogowa? Przecież ów obywatel nie był w ruchu w chwili interwencji. Brakuje tylko informacji o pijanym świadku na podstawie którego zostały postawione zarzuty..
Make El-black great again! (2026.01.24)
@Make El-black great again! - Potwierdzam że nie był w ruchu co lepsze nawet kluczyki nie były w stacyjce. Krzywda dla tego obywatela. Dobrze że go nie pobili jak to w tym mieście policja lubi
(2026.02.06)
Powrót do komentarzy