UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo fajny symbol z tego był... taki, którym można było się chwalić na świecie i "zarażać" nim ludzi... szkoda, że kręci tym jakaś grupa dziadersów z WSI czy inne resortowe dziwadła; ]
Shal0m
Bardzo fajny symbol z tego był... taki, którym można było się chwalić na świecie i "zarażać" nim ludzi... szkoda, że kręci tym jakaś grupa dziadersów z WSI czy inne resortowe dziwadła; ]
Shal0m