UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo fajny symbol z tego był... taki, którym można było się chwalić na świecie i "zarażać" nim ludzi... szkoda, że kręci tym jakaś grupa dziadersów z WSI czy inne resortowe dziwadła; ]

Shal0m

Anuluj