UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DDR - Płacę ZUS i należą mi się świadczenia medyczne. W szpitalu na Żeromskiego widziałem rentgen z lat 70 i nalepione serduszko WOŚP.
@DDR - Płacę ZUS i należą mi się świadczenia medyczne. W szpitalu na Żeromskiego widziałem rentgen z lat 70 i nalepione serduszko WOŚP.