UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@DDR - Płacę ZUS i należą mi się świadczenia medyczne. W szpitalu na Żeromskiego widziałem rentgen z lat 70 i nalepione serduszko WOŚP.


Anuluj