19
23.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Batyr tylko bije słabszych w tych bokserskich rękawicach a Trump ma go za podnóżek i także bije tylko słabszych.
(2026.01.23)
@Mariola, - Owsiak da moje pieniądze dla Ukrainy i dla Donalda a Tobie figę z makiem jeśli zasłużysz. Ja co roku daję 1.5% z PITu jak i cała moja rodzina. Nie godna jesteś nosić serduszka WOŚP.
(2026.01.23)
a jak coś niepochlebnego napiszecie to wjazd policji o 6 rano i ciąganie po sądach. Dla mnie to jest zdyskredytowany facet i impreza dożywotnio -PRL BIS i te napisy na Fabrykach "Partia przewodnią siłą narodu" dosłownie kalka.
(2026.01.23)
Jak widać ty pierwszy jesteś do plucia jadem. "Żebranie o haracz" ? mylisz pojęcia. Przez cały rok taca, a haracz to fundusz kościelny.
(2026.01.24)
Wszystkie Kasie luba Kase.
malzonek nr1 (2026.01.24)

info

0  
  2
Niech kościół zacznę płacić podatki, bo jak narazie to tylko nas okrada.
Gnoom (2026.01.24)
Kasiu... ładnie wyglądasz :) Miłego dnia Tobie życzę :)
(2026.01.25)

info

1  
  0
Dlaczego ona zawsze wsadza kurtkę w spodnie? Taka moda?
(2026.01.29)

info

0  
  0
@Gnoom - Przecież Kościół płaci podatki kolego, nie jesteś doinformowany, każdy proboszcz, wikariusz i inny ksiądz płaci podatek dochodowy od ilości mieszkańców (nie tylko wiernych) zamieszkujących na terenie działania parafii. Nawet za ciebie też płacą podatek bo jesteś policzony do ilości tych osób.
(2026.01.29)