A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Batyr tylko bije słabszych w tych bokserskich rękawicach a Trump ma go za podnóżek i także bije tylko słabszych.
@Mariola, - Owsiak da moje pieniądze dla Ukrainy i dla Donalda a Tobie figę z makiem jeśli zasłużysz. Ja co roku daję 1.5% z PITu jak i cała moja rodzina. Nie godna jesteś nosić serduszka WOŚP.
Jak widać ty pierwszy jesteś do plucia jadem. "Żebranie o haracz" ? mylisz pojęcia. Przez cały rok taca, a haracz to fundusz kościelny.
Wszystkie Kasie luba Kase.
Niech kościół zacznę płacić podatki, bo jak narazie to tylko nas okrada.
Kasiu... ładnie wyglądasz :) Miłego dnia Tobie życzę :)
Dlaczego ona zawsze wsadza kurtkę w spodnie? Taka moda?
@Gnoom - Przecież Kościół płaci podatki kolego, nie jesteś doinformowany, każdy proboszcz, wikariusz i inny ksiądz płaci podatek dochodowy od ilości mieszkańców (nie tylko wiernych) zamieszkujących na terenie działania parafii. Nawet za ciebie też płacą podatek bo jesteś policzony do ilości tych osób.