Wybrany wątek opinii

Jaka może być ocena Nawrockiego skoro nie zareagował na kłamstwo trampa wobec całego świata że tylko Amerykanie byli na froncie w Afganistanie ? Tak nas traktują i tyle....
(2026.01.23)
Batyr tylko bije słabszych w tych bokserskich rękawicach a Trump ma go za podnóżek i także bije tylko słabszych.
(2026.01.23)
Powrót do komentarzy