Wybrany wątek opinii

Owsiak dał już kiedyś na flotę samochodów dla Donalda i ostatnio 30 mln dla Ukrainy - ciekawe komu teraz da nie swoje pieniądze.
Mariola, (2026.01.23)
@Mariola, - Owsiak da moje pieniądze dla Ukrainy i dla Donalda a Tobie figę z makiem jeśli zasłużysz. Ja co roku daję 1.5% z PITu jak i cała moja rodzina. Nie godna jesteś nosić serduszka WOŚP.
(2026.01.23)
a jak coś niepochlebnego napiszecie to wjazd policji o 6 rano i ciąganie po sądach. Dla mnie to jest zdyskredytowany facet i impreza dożywotnio -PRL BIS i te napisy na Fabrykach "Partia przewodnią siłą narodu" dosłownie kalka.
(2026.01.23)
Powrót do komentarzy