Wybrany wątek opinii
Owsiak dał już kiedyś na flotę samochodów dla Donalda i ostatnio 30 mln dla Ukrainy - ciekawe komu teraz da nie swoje pieniądze.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Mariola, - Owsiak da moje pieniądze dla Ukrainy i dla Donalda a Tobie figę z makiem jeśli zasłużysz. Ja co roku daję 1.5% z PITu jak i cała moja rodzina. Nie godna jesteś nosić serduszka WOŚP.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Do moderacji
Odpowiedz
1
3