Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
15
10
A w kościele żebranie przez cały rok i plucie jadem na przeciwników zabobonu, do tego obowiązkowa danina płacona przez państwo. O haracz się nie żebrze, ale ty nie masz pojęcia o wartościach. Co ci powiedzą to klepiesz wyznawco.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Jak widać ty pierwszy jesteś do plucia jadem. "Żebranie o haracz" ? mylisz pojęcia. Przez cały rok taca, a haracz to fundusz kościelny.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Niech kościół zacznę płacić podatki, bo jak narazie to tylko nas okrada.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Gnoom - Przecież Kościół płaci podatki kolego, nie jesteś doinformowany, każdy proboszcz, wikariusz i inny ksiądz płaci podatek dochodowy od ilości mieszkańców (nie tylko wiernych) zamieszkujących na terenie działania parafii. Nawet za ciebie też płacą podatek bo jesteś policzony do ilości tych osób.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0