Wybrany wątek opinii

O znowu żebranie pod Kościołami o haracz a przez cały rok plucie jadem na KK i Katolików.
(2026.01.23)
A w kościele żebranie przez cały rok i plucie jadem na przeciwników zabobonu, do tego obowiązkowa danina płacona przez państwo. O haracz się nie żebrze, ale ty nie masz pojęcia o wartościach. Co ci powiedzą to klepiesz wyznawco.
(2026.01.23)
Jak widać ty pierwszy jesteś do plucia jadem. "Żebranie o haracz" ? mylisz pojęcia. Przez cały rok taca, a haracz to fundusz kościelny.
(2026.01.24)
Niech kościół zacznę płacić podatki, bo jak narazie to tylko nas okrada.
Gnoom (2026.01.24)
@Gnoom - Przecież Kościół płaci podatki kolego, nie jesteś doinformowany, każdy proboszcz, wikariusz i inny ksiądz płaci podatek dochodowy od ilości mieszkańców (nie tylko wiernych) zamieszkujących na terenie działania parafii. Nawet za ciebie też płacą podatek bo jesteś policzony do ilości tych osób.
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy