A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Macie działkę i tutaj, że cenzura hula?
E tam, zglaszalam psa na dworzu na łańcuchu w mieście (!)w mrozie -10 to tylko sprawdzili i tyle. Pies dalej na mrozie a rodzinna w domu.
Do kontroli natychmiast.
@7.11 - Przecież batyr zawetował zniesienie łańcuchów
@Prawda pisiory ? - Przygarnij je do domu, pokaż serducho.
wiedziałeś gdzie się budujesz i jakiego sąsiada będziesz miał i teraz niezadowolenie i zdziwienie, że psy szczekają.
Oky. A zauważyłeś że na Modrzewinie osiedle mieszkaniowe budują ? Tam już mają jeden smród z oczyszczalni, dlatego jak to miejsce jest adekwatne na zbudowanie schroniska to sam tam zamieszkaj !
To faktycznie... bardzo drogo.4300 tys. zł,
To już pewne będzie niezapowiedziana kontrola. Sprawdzone zostaną finanse. Przede wszystkim auta, paliwo, darowizny, inwestycje..... A może to plotka?
Na ulicy Bartniczej właściciel trzyma dużego białego psa w budzie mimo panujących mrozów.