Wybrany wątek opinii

Obecnie w naszym schronisku przebywają 143 psy oraz 133 koty. Uważam, że to zdecydowanie za dużo, jak na to jedno schronisko i jego pojemność, oraz ograniczony teren. Dlatego uważam, że powinno powstać drugie nowoczesne tzw Miejskie Schronisko na wiekszym terenie. Dobrym miejscem na jego lokalizację byłaby Dolna Modrzewina, gdzie nie ma budynków mieszkalnych i szczekanie psów nie będzie dla nikogo uciążliwe.
(2026.01.20)
wiedziałeś gdzie się budujesz i jakiego sąsiada będziesz miał i teraz niezadowolenie i zdziwienie, że psy szczekają.
forestLady (2026.01.21)
Oky. A zauważyłeś że na Modrzewinie osiedle mieszkaniowe budują ? Tam już mają jeden smród z oczyszczalni, dlatego jak to miejsce jest adekwatne na zbudowanie schroniska to sam tam zamieszkaj !
(2026.01.21)
Powrót do komentarzy