UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oky. A zauważyłeś że na Modrzewinie osiedle mieszkaniowe budują ? Tam już mają jeden smród z oczyszczalni, dlatego jak to miejsce jest adekwatne na zbudowanie schroniska to sam tam zamieszkaj !


Anuluj