UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oky. A zauważyłeś że na Modrzewinie osiedle mieszkaniowe budują ? Tam już mają jeden smród z oczyszczalni, dlatego jak to miejsce jest adekwatne na zbudowanie schroniska to sam tam zamieszkaj !
Oky. A zauważyłeś że na Modrzewinie osiedle mieszkaniowe budują ? Tam już mają jeden smród z oczyszczalni, dlatego jak to miejsce jest adekwatne na zbudowanie schroniska to sam tam zamieszkaj !