UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

E tam, zglaszalam psa na dworzu na łańcuchu w mieście (!)w mrozie -10 to tylko sprawdzili i tyle. Pies dalej na mrozie a rodzinna w domu.

7.11

Anuluj