Wybrany wątek opinii

E tam, zglaszalam psa na dworzu na łańcuchu w mieście (!)w mrozie -10 to tylko sprawdzili i tyle. Pies dalej na mrozie a rodzinna w domu.
7.11 (2026.01.20)
@7.11 - Przecież batyr zawetował zniesienie łańcuchów
Prawda pisiory ? (2026.01.20)
@Prawda pisiory ? - Przygarnij je do domu, pokaż serducho.
(2026.01.20)
Powrót do komentarzy