Wybrany wątek opinii
E tam, zglaszalam psa na dworzu na łańcuchu w mieście (!)w mrozie -10 to tylko sprawdzili i tyle. Pies dalej na mrozie a rodzinna w domu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@7.11 - Przecież batyr zawetował zniesienie łańcuchów
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Prawda pisiory ? - Przygarnij je do domu, pokaż serducho.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3